Strona główna

Brýle eSight

Czym jest eSight

eSight to rewolucyjny przełom – elektroniczne okulary, które umożliwią faktyczne widzenie osobom z dysfunkcją wzroku! 

eSight to jedyne opatentowane rozwiązanie okularów, dzięki którym osoby z uszkodzeniem wzroku mogą znów widzieć, uzyskując prawie normalne widzenie. Okulary eSight są dostosowane do zwykłego noszenia, są hands-free, przenośne, komfortowe i mobilne. Pozwolą Ci robić rzeczy, których nie robiłeś przez lata lub nawet dziesiątki lat. Okulary eSight są zarejestrowane w FDA oraz EUDAMED i nadzorowane przez organizację Health Canada. 

Okulary eSight to jedyna opatentowana pomoc okulistyczna w swoim rodzaju na całym świecie. A co ważniejsze, w przypadku okularów eSight nie jest wymaga żadna operacja. 

Diagnozy

Przeczytaj, do których diagnoz okulary eSight są przeznaczone
Więcej informacji 

Co potrafią okulary eSight 

Okulary eSight mogą przywrócić wzrok w taki sposób, aby móc prowadzić bardzo aktywne życie i samodzielnie wykonywać zwykłe czynności życia codziennego. Użytkownicy często wracają do pracy i zarabiają na życie. Bez względu na sposób wykorzystania nowo uzyskanego wzroku życie każdego z użytkowników okularów eSight ulegnie dramatyczniej zmianie. Otóż widzą – niektórzy po raz pierwszy w swoim życiu, inni po wielu latach ślepoty. 

Brýle eSight

Wykorzystanie okularów 

Jakie czynności może wykonywać użytkownik okularów eSight?
Więcej informacji